Reply on: expresbb #15426:
Na linke Zvolen - Sliac - Lukavica sa dlhu dobu pod cestovnym poriadkom uvadzala poznamka, ze v useku Zvolen - Sliac plati tarifa MHD (bolo to este v case, ked na Sliac jazdila MHD). Momentalne je v CP (aspon v tych zvolenskych) uvedena len poznamka, ze na linke platia dopravne karty MHD, su vyznacene zastavky, ktore su v obvode MHD a v brozurovom CP MHD Zvolen a Ziar n.Hr. su uvedene aj povodne mestske, teraz primestske linky s poznamkou: "Vybrane spoje s pasmom MHD". Nestaci, ked to maju osetrene takto?
?
LUK
Re #15416 expresbb: hej, aj ja som si všimol... Čo k tomu dodať... Toto mesto si asi nezaslúži serióznu MHD... ?
Re #15417 ivkabb: to ma teší... ❤
Re #15418 cerno: asi tak... ? Vox populi - http://vl-company.ic.cz/nazor.jpg