chodia vobec revizori? ak nie tak je jedno ci si kupim listok abo nie ;o) A keby zrovna aj nejaky revizor prisiel tak nie je problem tomu staremu dedovi alebo starej tete utiect. skusenosti z BA ale tam som si musel dost svihnut bo ten mlady junak ma skoro dostihol ?
. Ale to vtedy jazdili trolejbusy, MHD fungovala a neporušovala sa vydaná licencia a zákony!!!
JJ
rád by som všetkých upozornil na novinku na hlavnej stránke - veľmi dobre naformulované ?
http://imhd.sk/bb/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=3384