Citybusy nafotim, uz sa na ne tesim. Dnes som dal velky update na net, mrkni sa nanho, ci tam nejsa dajake chyby. Pridal som nove cestaky.
Doma mam hotove aj CP subehov liniek
24+25 a 24+25+91 - mas sa na co tesit! Budu dalsie (1+4+6, 56+53+26... atd...)
Ako vies, ze 80 chodi jednym smerom cez Nam. Slobody?
Doma mam hotove aj CP subehov liniek
24+25 a 24+25+91 - mas sa na co tesit! Budu dalsie (1+4+6, 56+53+26... atd...)
Ako vies, ze 80 chodi jednym smerom cez Nam. Slobody?

Majkl
Tie fotky dame aj na bb.
Mam plnu hlavu skuskom, tak zatial..
Potom prerobim aj CP a dorobim 80 (7.2.2002)
Cau