No a povozíme poslancov a predstavenstvo a primátora a riaditeľa ale len za riadne cestovné.Asi 17,- Sk ?A mám ešte jednu nálepku F 1 tú dáme na čelné sklo,aby nebolo vidieť prasklinu.
podľa reklamy sa s čuchajúcim ujom ju kúpiš už od 239 900 Sk ? ? ? ? . Pokiaľ pravda poslanci nie sú nároční ? . Králik má údajne funglovicu Opel Vectra ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
inca
Abdul, ja ta mam rad, mozes namalovat DVA zlte pasiky a cervenu hviezdicku nad prave predne koleso.