myslím, že by to tu mohlo ostať ako pripomienka kam sú niektorí ochotní zájsť, keď presadzujú názory BEZ ARGUMENTOV. Ja som za to, aby sme si podiskutovali všetci, aj s inými názormi, ale:
1) bez útočenia a osobného osočovania
2) nevidieť len seba a snažiť sa prijať RELEVANTNÉ argumenty diskutujúcich
3) neznižovať vážnosť jeden druhého
4) a možno si aj priznať chybu
Ja nevravím, že t-bus je najúžasnejšia vec pod Slnkom, ale v rámci možnosí BB a toho, čo tu chceme mať (cestovný ruch, zdravé prostredie,..) a vrámci ostatných faktorov je to si najlepšie riešenie pre súčasnú dobu.
1) bez útočenia a osobného osočovania
2) nevidieť len seba a snažiť sa prijať RELEVANTNÉ argumenty diskutujúcich
3) neznižovať vážnosť jeden druhého
4) a možno si aj priznať chybu
Ja nevravím, že t-bus je najúžasnejšia vec pod Slnkom, ale v rámci možnosí BB a toho, čo tu chceme mať (cestovný ruch, zdravé prostredie,..) a vrámci ostatných faktorov je to si najlepšie riešenie pre súčasnú dobu.
BZUCO
Ak niekto nieco vie tak von stym.
inak uz nieje BB kocurkovo ale skor kralikovo co je dalsi stupen.