Reply on: mimi #13786:
aj som si myslel že si to ty, len ja chodím ako baran a zvyčajne si nevšímam ľudí okolo.Nie do ohradeného priestoru som sa nedostal, no zoom vo foťáku mám ? A k páske prísť nie je problém, policajti síce po mne zízali ako na blba, ale čo také mohli urobiť? ?
. Bol si fotiť aj v tom ohradenom priestore?
expresbb
Re #13783 Ali B.: Dobre, že si dal vedieť. Aspoň máme vinníkov, keď sa niečo pokazí na mestských autobusoch, alebo na majetku BBDS.