expresbb z okna môjho pracoviska mám výhľad na parkovisko Mičinská, je tam kľud. Nevidieť zástupcov Sad Zv že by sa od preberania autobusov išli pretrhnúť, ani zástupcov Sad Bb, že by mala záujem niečo demontovať z autobusov. Stale to stráži mestská polícia.
bobor
Hmm, sranda že ?