Reply on: adrive #13420:
Ale kdeže. Ja sa teším na 1.2. Ak to spustia, tak ešte len potom si budem zapisovať sekundy ... ?
Vozidlo bolo navyše na boku označené tabuľkou bez čísla, že ide do Roosevelt. nem... Na Huštáku som potom stretol s viac ako trojminútovým náskokom dve vozidlá idúce na L24 v smere Mládežnícka (ZV-254BA a KN-003AH).
Kami
DM 904: krot sa. Najprv si prispevky priprav az potom ich odosli. Takto to vyzera ze zbytocne floodujes.