nedá mi nereagovať na dnešnú reláciu Regióny na STV 2. Pán Chladný zo SAD ZV deklaroval, že dôjde k výraznému zníženiu cestovného. Pospájal možné s nemožným, aby mu to aj nakoniec vyšlo.
Ja som sa rozhodol znázorniť modelovú situáciu 4-člennej rodiny, pričom rodičia sú ekonomicky aktívni a majú dve deti - jeden je vysokoškolák a jeden stredoškolák.
Každý z členov tejto modelovej domácnosti vykoná 3 jazdy denne:
jednu ráno za účelom dochádzky do práce, resp. školy
jednu poobede do mesta za drobnými nákupmi, krúžky,...
jednu ešte v 60 minútovom prestupovom intervale od predošlej jazdy
školský deň:
BBDS
--------------------rodič1-- rodič2-- vysokoškolák-- stredoškolák
1.jazda ráno------13,00 -- 13,00 --- 9,00 ----------- 6,50
2.jazda poobede--13,00 -- 13,00 --- 5,00 -----------5,00
3.jazda prestup--- 2,60 --- 2,60 ---- 1,00 -----------1,00
celkové denné náklady rodiny na dopravu v školský deň: 84,70
uvažujme 21 pracovných dní: 84,70 x 21 = 1778,70
víkend a sviatok:
BBDS
--------------------rodič1-- rodič2-- vysokoškolák-- stredoškolák
1.jazda ------------13,00 -- 13,00 ---- 5,00 ---------- 5,00
2.jazda ------------13,00 -- 13,00 ---- 5,00 -----------5,00
3.jazda prestup---- 2,60 ---- 2,60 ---- 1,00 ----------1,00
celkové denné náklady rodiny na dopravu v školský deň: 79,20
uvažujme, že každý víkend táto modelová domácnosť využije MHD na cestu za športom, kultúrou,...
Uvažujme 4 víkendy do mesiaca: 79,20 x 4 = 316,80
Celkové náklady, ktoré vynaloží domácnosť do mesiaca pri ponuke BBDS činia:
1778,70 + 316,80 = 2095,5
školský deň:
SAD ZV
--------------------rodič1-- rodič2-- vysokoškolák-- stredoškolák
1.jazda ráno------13,00 -- 13,00 --- 7,00 ----------- 7,00
2.jazda poobede--13,00 -- 13,00 --- 7,00 -----------7,00
3.jazda prestup--- 6,50 --- 6,50 ---- 3,50 -----------3,50
celkové denné náklady rodiny na dopravu v školský deň: 100,00
uvažujme 21 pracovných dní: 100,00 x 21 = 2100
víkend a sviatok:
SAD ZV
--------------------rodič1-- rodič2-- vysokoškolák-- stredoškolák
1.jazda ------------13,00 -- 13,00 ---- 7,00 ---------- 7,00
2.jazda ------------13,00 -- 13,00 ---- 7,00 -----------7,00
3.jazda prestup---- 6,50 ---- 6,50 ---- 2,60 ----------2,60
celkové denné náklady rodiny na dopravu v školský deň: 100,00
uvažujme, že každý víkend táto modelová domácnosť využije MHD na cestu za športom, kultúrou,...
Uvažujme 4 víkendy do mesiaca: 100,00 x 4 = 400,00
Celkové náklady, ktoré vynaloží domácnosť do mesiaca pri ponuke SAD ZV činia:
2100 + 400 = 2500,00
rozdiel, ktorý je v neprospech SAD ZV činí pre modelovú domácnosť vyššie náklady o 404,50 do mesiaca ?
Ja som sa rozhodol znázorniť modelovú situáciu 4-člennej rodiny, pričom rodičia sú ekonomicky aktívni a majú dve deti - jeden je vysokoškolák a jeden stredoškolák.
Každý z členov tejto modelovej domácnosti vykoná 3 jazdy denne:
jednu ráno za účelom dochádzky do práce, resp. školy
jednu poobede do mesta za drobnými nákupmi, krúžky,...
jednu ešte v 60 minútovom prestupovom intervale od predošlej jazdy
školský deň:
BBDS
--------------------rodič1-- rodič2-- vysokoškolák-- stredoškolák
1.jazda ráno------13,00 -- 13,00 --- 9,00 ----------- 6,50
2.jazda poobede--13,00 -- 13,00 --- 5,00 -----------5,00
3.jazda prestup--- 2,60 --- 2,60 ---- 1,00 -----------1,00
celkové denné náklady rodiny na dopravu v školský deň: 84,70
uvažujme 21 pracovných dní: 84,70 x 21 = 1778,70
víkend a sviatok:
BBDS
--------------------rodič1-- rodič2-- vysokoškolák-- stredoškolák
1.jazda ------------13,00 -- 13,00 ---- 5,00 ---------- 5,00
2.jazda ------------13,00 -- 13,00 ---- 5,00 -----------5,00
3.jazda prestup---- 2,60 ---- 2,60 ---- 1,00 ----------1,00
celkové denné náklady rodiny na dopravu v školský deň: 79,20
uvažujme, že každý víkend táto modelová domácnosť využije MHD na cestu za športom, kultúrou,...
Uvažujme 4 víkendy do mesiaca: 79,20 x 4 = 316,80
Celkové náklady, ktoré vynaloží domácnosť do mesiaca pri ponuke BBDS činia:
1778,70 + 316,80 = 2095,5
školský deň:
SAD ZV
--------------------rodič1-- rodič2-- vysokoškolák-- stredoškolák
1.jazda ráno------13,00 -- 13,00 --- 7,00 ----------- 7,00
2.jazda poobede--13,00 -- 13,00 --- 7,00 -----------7,00
3.jazda prestup--- 6,50 --- 6,50 ---- 3,50 -----------3,50
celkové denné náklady rodiny na dopravu v školský deň: 100,00
uvažujme 21 pracovných dní: 100,00 x 21 = 2100
víkend a sviatok:
SAD ZV
--------------------rodič1-- rodič2-- vysokoškolák-- stredoškolák
1.jazda ------------13,00 -- 13,00 ---- 7,00 ---------- 7,00
2.jazda ------------13,00 -- 13,00 ---- 7,00 -----------7,00
3.jazda prestup---- 6,50 ---- 6,50 ---- 2,60 ----------2,60
celkové denné náklady rodiny na dopravu v školský deň: 100,00
uvažujme, že každý víkend táto modelová domácnosť využije MHD na cestu za športom, kultúrou,...
Uvažujme 4 víkendy do mesiaca: 100,00 x 4 = 400,00
Celkové náklady, ktoré vynaloží domácnosť do mesiaca pri ponuke SAD ZV činia:
2100 + 400 = 2500,00
rozdiel, ktorý je v neprospech SAD ZV činí pre modelovú domácnosť vyššie náklady o 404,50 do mesiaca ?
? ? ? …To snáď nie je pravda!To je snáď večerná mora,alebo čo?!Veď ešte nedávno stavali u Vás trať k Tesku!Má sotva pár mesiacov!A idú Vám rušiť trolejbusy?!Mňa porazí!Celý život bojujem za expanziu elek3ckej trakcie a teraz taká podpásovka!!!To je teda otras sajrajt.Som Košičan,ale dianie u Vás ma serie nado všetko.Cítim sa,akoby Slovensko bolo napadnuté…vlastne aj je.A kým?Tými *****mi,čo vládnu!To u Vás naozaj ide evolúcia v doprave v protismere?!!!A ku koňom sa vrátiť nechcete?Čo je toto,*****,za štát?Všetko tu iba rušia!!Začalo sa to lokálkami,ktoré sú teraz bez osobnej dopravy,ale tam aspoň ostali koľajnice!Keď si predstavím,ako trhajú Vaše troleje,je mi na vracanie až samovraždu!Nechcem žiť vo svete bez trolejbusov!A keď to u Vás začalo,je iba otázka času,kedy to príde aj k nám!Blbosť a zlo sa totiž šíria neuveriteľne rýchlo!To nám snáď porušia úplne všetko!A čo budú rušiť,keď všetko zrušia?Ostanú tu sami a dobre im tak!Som z toho taký zúfalý,že ani neviem súvislo písať.Zatiaľ sa totiž dosť dlho MHD nerušila!POMSTITE SVOJE TROLEJBUSY!NEPOUŽÍVAJTE SVOJU MHD,DOKIAĽ ICH NEOBNOVIA!CELKOM PRESTAŇTE POUŽÍVAŤ TIE AUTOHNUSY,ČO VÁM TAM NA***ALI MIESTO TÝCH NEBOHÝCH TROLEJBUSOV!!!TO SNÁĎ ANI NIE JE MOŽNÉ!!!V NIEKTORÝCH PRÍPADOCH SA TAM MAJÚ TRHAŤ CELKOM NOVÉ TROLEJE!!!TEN VÁŠ MAGISTRÁT JE ASI JEDINÉ,ČO NAOZAJ TREBA ZRUŠIŤ!!!NEPOUŽÍVAJTE AUTOHNUSY!!!SERTE NA NICH!!!AK NEBUDÚ MAŤ KOHO VOZIŤ,BUDÚ SA MUSIEŤ ZÁKAZNÍKOM PRISPôSOBIŤ!!!Ja už nevládzem ani skapať,keď sa dozvedám takéto hrôzy…
PIT
ad 1.: Či tá súťaž bola zrušená riadne nevie nikto ani na MsÚ, lebo použili takú možnosť, ktorá ani nebola uvedená vo vyhlásení súťaže.
Pre zaujímavosť uznesenie komisie: "Súťaž bola ukončená s tým, že nebol vybraný ani jeden uchádzač pre neporovnateľné podmienky. Na základe predložených ponúk komisia doporučuje rokovať s uchádzačmi v nasledovnom poradí : 1. SAD a.s., Zvolen a 2. SAD a.s., BBDS B. Bystrica."
A aj ďalšie kroky mali ďaleko od korektnosti a pôvodne vyhlásených súťažných podmienok, čo je aj konečnou realitou, kedy sa zmluvne prevádzkuje úplne niečo iné, ako bolo predmetom súťaže...
ad 2.: To je možno pravda, ale ešte k tomu treba pripočítať (podľa údaja, ktorý uverejnila BBDS na tlačovke) predpokladám, že bolo myslených 250 mil. Kčs, ktoré vložila ČSSR do majetku ČSAD Banská Bystrica pri zriaďovaní trolejbusovej dopravy. A tá 1 mld. Sk je odhadovaná cena, za ktorú by sa postavila súčasná sieť vrátane kúpy vozidiel a zariadení v súčasných cenách.
ad 3.: úplný nezmysel...