Reply on: Cassovia t-busy #13016:
a jaký je problém nahradit (at) zavináčem a (dot) tečkou? Sem funkční tvar adresy nepíšeme z důvodu ochrany před spamem ? Re #13006 Majkl (The Great One): Samozrejme aj Ti musím poďakovať, že sa Ti podarilo rozbenúť a udržiavať sekciu bb.imhd.sk v rozkvete... ? ? ?
Re #13015 jofuri: a to malo byť čo?? ?
expresbb
http://expresbb.sk/mhdbb/zakazsadzvolen.gif
http://expresbb.sk/mhdbb/zakazbusov.gif