Kami linka 94 chodí raz za uhorský rok ešte som ju nestretol, ale opýtam sa suseda čo ňou ràno chodieval do Harmanca.

Ale ked si tak uvedomim, tak je to stale uspech a aj ti ludia dokazali Slovensku ukazat (napr. prostrednictvom medii), ze tu nieco nie je v poriadku!
BZUCO
No aj by som az tak blizko nechcel. Vsetkeho vela skodi aj vitaminov.
Ono ak je pravda ze dobrych ludi sa vsade vela zmesti tak ti co chodia teraz MHD su urcite sami svaty.
Ved to co vcera doniela L22 do sasovej bolo az neuveritelne.
Ja sa len obavam aby to co sa teraz deje po par tyzdnoch neutichlo a neslo sa dalej bezo zmien.
XDIMOSX spravne poznamenal ze sme niekedy ako ovce.
DUfam ze to bude mat aj vysledok. Vlastne ani tak nedufam ako verim ze to bude amt vysledko.