Reply on: Kami #12630:
odkiaľ máš tie informácie? Hlavne o linkách 51 - 56? Myslím, že keby toto vedeli aj ľudia cestujúci týmito linkami (pomaly sa dozvedajú), tak by neboli až taký spokojní so stavom, ktorý je teraz.
) nič robiť nedajú, ale iným dávajú - a to mám overené...
adrive
Z parkoviska mičinská včera mala ísť 10.30, išla až 11.05, aj keď mala ísť 11.15. Vodič tejto 55ky vyberal od ľudí 14 Sk, s odôvodnením, že už sú prímestská doprava a platí nová tarifa, aj keď ešte ďalší vodiči to nerobia.
Ľuďom z Rakytoviec asi onedlho ťažko bude niekto hovoriť, že zlacnela pre nich doprava.