Reply on: Danny #12054:
aha,niekde som cital,ze ma 27000,dik za info.cize zastavkovych bodov je 28/2=14 ,to je aj tak dost,ale asi je to tam take rozlahle(neviem,nikdy som tam nebol).no 250 zastavok je na bb fakt dost,pride mi to dost neefektivne,aj pocet liniek je vysoky,nechcete to tam trochu zredukovat a zahustit interval?
Po dnesnej udrzbe servera som samozrejme myslel
poslanec.sk
http://www.webnoviny.sk/article.php?aid=14714
BANSKÁ BYSTRICA 4. januára (WN/SITA) - Ak mestská hromadná doprava (MHD) v Banskej Bystrici nezačne najneskôr od 6:00 v pondelok 9. januára premávať podľa platného cestovného poriadku alebo minimálne v rozsahu minulého roka, strana Smer-Sociálna demokracia vyvodí voči primátorovi Jánovi Králikovi, ktorý je jej členom, politickú zodpovednosť.....
...... Aktuálne stanovisko Jána Králika sa agentúre SITA nepodarilo získať, keďže nedvíha svoj mobilný telefón. Názor občanov na svoje zvládnutie prechodu MHD pod iného prevádzkovateľa sa bude môcť priamo dozvedieť na ustanovujúcom zasadnutí banskobystrického župného zastupiteľstva v pondelok o 10:00, kde bude skladať sľub poslanca. Na stránke poslanec.sk totiž občianski aktivisti vyzývajú Banskobystričanov, aby sa na tomto verejnom zasadnutí zúčastnili a poďakovali sa primátorovi za to, čo pre nich urobil. „Občania, príďme v tento slávnostný deň a pozdravme nášho drahého primátora. Pozdravné plagáty a oslavné heslá sú vítané. Pomôžme mu zložiť sľub novozvoleného poslanca VÚC,“ uvádza sa vo výzve na internete. Na tej istej stránke Králik výrazne vedie v ankete, kto je najviac zodpovedný za chaos a zmätky v banskobystrickej MHD.