MaronHime mi poslala par fotiek zo Sasovej (okolo 8 rano) ... Su to fotky robene mobilom, ale zabery su to zaujimave 
http://bb.slancik.net/9.jpg
http://bb.slancik.net/10.jpg
http://bb.slancik.net/11.jpg
Len pre Bystricana: take fronty neboli ani na chleba ...

http://bb.slancik.net/9.jpg
http://bb.slancik.net/10.jpg
http://bb.slancik.net/11.jpg
Len pre Bystricana: take fronty neboli ani na chleba ...
JJ
ešte raz: nikto tu neobhajuje ani jednu zo spoločností
SAD BBDS a.s. ani SAD ZV a.s.