heh, ako citam, tak poslanci v BB fakt rozhodli uzasne, ked vlastne firme, ktora vlastni trolejbusy, infrastrukturu vratane stlpov verejneho osvetlenia a X dalsej infrastruktury zobrali licenciu.
ja byt na mieste SAD BB tak rozpredam trolejbusovy park, rozmontujem troleje, a verejne osvetelnie a aspon si ludia v BB uvedomili aku uzasnu chasku si to volia.
nech ziju kryptokomunisti a (a)socialna strana SMER. uz sa tesim ako budu nicit s prehladom miliardove hodnoty na celostatnej urovni
inak uz to ze mesto BB ako jedine krajske mesto tusim nemalo vlastny mestsky dopravny podnik je na povazenie
inak niekto sa tu vzrusoval ze BB bude len vacsia dedina .. ehm a ona doteraz nebola ? :)))
ja byt na mieste SAD BB tak rozpredam trolejbusovy park, rozmontujem troleje, a verejne osvetelnie a aspon si ludia v BB uvedomili aku uzasnu chasku si to volia.
nech ziju kryptokomunisti a (a)socialna strana SMER. uz sa tesim ako budu nicit s prehladom miliardove hodnoty na celostatnej urovni

inak uz to ze mesto BB ako jedine krajske mesto tusim nemalo vlastny mestsky dopravny podnik je na povazenie

inak niekto sa tu vzrusoval ze BB bude len vacsia dedina .. ehm a ona doteraz nebola ? :)))
mimi