Mozem vas poprosit, date mi nejaku adresu na Mareka Modranskeho, zastupcu dopravneho riaditela SAD Zvolen? Dakujem.



ale ludom v BB nepomoze ani to .. stale si budu zrejme volit tych istych neschopnych polikov, tak nech sa necuduju

mesto co sa vratilo o 20 rokov dozadu, ktore dokazalo umorit 1,5 miliardy korun len tak 

aspon si pohar trpkosti konecne vypiju az do dna a mozno sa zamyslia ...
aquila