Hej řeknite mi že si někdo dělá prdel a dělá mi toto....Mám dojem že sednu v Brně na Košičan a pojedu vaší vládnoucí straně a sda Bánská bystrica rozkopat prd*l!!!Jen doufám že je to jejich přemýšlení je tou vánoční nervozitou....Já bych jim zaplatil výlet do tater,aby se nedejchali čerstvýho vzduchu a začali uvažovat.....Držím palečky vaším trolejbusům - podporujte demokracii a trolejbusy v tom je budoucnost----! ? ?
Majkl
Je to z ich strany taký odchod so cťou... Čas ukáže, či sa po roku (triumfálne) nevrátia.