TO CO ROBI BBDS JE TRAPNE AKO MOKRA PONOZKA..AK SA ZRUSIA TROLEJBUSY TAK NEVIEM S CIM CHCU ZABEZPECOVAT MHD..USETRENIE 1 MLD.. CHVILU MOZNO..ALE CO POTOM..UDRZBA BUSOV,NAKUP NOVYCH BUSOV...TO NIECO STOJI..A VRAKOSY B73X SA NEDAJU UDRZIAVAT DONEKONECNA..
Či už ako jediná fyzická osoba (napr. zamestnaná na MsÚ) alebo ako samostatný subjekt...
Kami
To je presne 100 mil. Sk rocne.
Kto by neodolal.