samozrejme ze je to výhodne lenze oni nevedia rozmýšlat ako to tu uz viackrat bolo povedane že čím nižšia cena tým viac zákaznikov a to nieje len u MHD takuto chybu robi vela spolocnosti lenze oni si myslia ze zakaznici ostanu pri ich sluzbach a tak si pokojne daju nekrestanske ceny! Vsetkym ide iba o co najvačší zisk ale ze by logicky mysleli to nie!!!
Skrátia sa iba meškania... ?
LUK
1.12.2002, teda pred troma rokmi, bola k bytovke na Pršianskej terase zavedená nová linka č. 32 v trase Podlavice - Kráľová, vrchy. V nezmenenej podobe vydržala premávať až do 2.1.2005, teda do "veľkého tresku" v bystrickej MHD... ?