Debili by to boli, keby to demontovali z nevedomosti. Ale oni to demontujú s plným vedomím toho, čo páchajú, len v záujme svojej lenivosti a skorumpovanosti. Takže patrí tam iné slovo - k*o*k*o*t*i.
ešte stále sa budú dať v najhoršom šupnúť do Brezna... ? ?
Opis predmetu obstarávania
Nové autobusy:
1.kategória M3, mestský, dĺžka do 12,0 m, obsaditeľnosť minimálne 30+1/67 - 2 ks.
2.kategória M3, medzimestský, dĺžka do 10,0 m, obsaditeľnosť minimálne 34+1/31 - 5 ks.
3.kategória M3, medzimestský, dĺžka do 12,0 m, obsaditeľnosť minimálne 48+1/38 - 9 ks.
4.kategória M3, diaľkový, dĺžka do 7,0 m, obsaditeľnosť minimálne 15+1+1/0 - 1 ks.
5.kategória M3, diaľkový, dĺžka do 12,0 m, obsaditeľnosť minimálne 50+1/0, vyhotovenie štandard - 3 ks.
6.kategória M3, diaľkový, dĺžka do 12,0 m, obsaditeľnosť minimálne 48+1+1/0, vyhotovenie Lux - 3 ks.
7.kategória M3, diaľkový, dĺžka do 15,0 m, obsaditeľnosť minimálne 64+1+1/0 - 1 ks.
Mam taku perlicku. Akurat cestujem linkou 24 zo sasovej na foncordu. Mala mat odchod 14.20 zo sasovej, rudohorska stred a samozrejme uz 14.16 bola fuc, no ale najviac ma nastval vodic na hustaku, s tade mal mat odchod 14.34 ale odchadzal uz 14.30 a dokonca usiel aj dobiehajucim skolakom ktorych musel vidiet lebo stihli dobehnut k prednym dveram ale uz im neotvoril. Cislo vodica je 4185. Takze to je fakt sila. Nech sa vodici necuduju ze na nich ludia nadavaju.
mimi