Reply on: LUK #10344:
1. Povedal som otcovi, aby mi to presne pozrel, kedy je ten deň. No a povedal mi, že 1. mája. A keďže mu dôverujem, neobťažoval som sa overiť si to. Stačí na vysvetlenie? 2.To som rád, že aspoň niekto má o to záujem. V priebehu budúceho týždňa chcem zaslať list na BBDS a oboznámiť ich s naším návrhom. Ak to schvália, mali by sme to niekde prebrať.
a tym datumom je vyrocie SNP 29.8.
Kami
Ak myslis, co na vyrocie, tak by bolo urcite stylovejsie miesto tuctovej TrM pouzit niektory z prototypov. Bud 1001, alebo 1501. Kedze 1. maja je volny den, uvolnit by sa dal skor 1501 (vsetky sola su na linkach). Bolo by zaujimave zistit kolko stoji zajazd trolejbusom.