Reply on: Schuhu #16799:
v navrhu sa daju najst aj zaujimave napady, aj pozitivne riesenia. Linka 20 ako obsluzna ma svoj vyznam, nie je vsak v tejto trase vhodna na "dospely" autobus. Pre minibus, preco nie?Treba SAD ZV uznat ze informuje, informuje vela. Len aby opat nestalo ze licencia sa bude menit az niekedy v polovici jula, ak vobec (vid linka 90).
Re #16802 LUK: tak niekto miesto pani J. Hadam uz niekto miesto nej robi (viem ze bol nejaky ten tyzden problem).
?