Inak to je nová zastávka Kováčová NRC(Národné Rehabilitačné Centrum), lebo ten spoj nejde cez Kováčová kúpele. Podľa mapy si môžeš pozrieť kade to presne jazdí. Ja som čakal kedy si to všimneš, ale Kami ma predbehol. ? Inak vieš o tom že tento spoj je určení aby sa ľudia z BB dostali do práce v NRC. A z toho vyplýva že musí ísť aj niečo poobede naspäť Krupina-Zvolen-Kováčová,NRC-Banská Bystrica. Takže hľadaj. ?
Myslíš tie spoje k novej zastávke "Kováčová, NRC" a spojenie "Banská Bystrica-Sielnica"? Môžem ti povedať, že je to novinka od 1.3.2009. Pravdu povediac, nebyť tvojej pripomienky tu v diskusii, ani by som si nič nevšimol (a pritom sa snažím nové CP vždy detailne preskúmať).
OK, to bola moja skusenost, asi som sa nemal nechat odbit, napriek tomu ze sa mi to zdalo cudne. Takze OK ta situacia z mesacnikmi asi je taka ako pises s tym ze pracovnicky za okienkom poskytovali informacie ako niektori pracovnici zakaznickych liniek (mob. operatorov a pod., kazdy ti povie pomaly nieco ine - vid staznosti.sme.sk). Takze dakujem. A co sa tyka toho mojho nazoru na tarifu v BB, to je iba moj nazor. Mne to moze byt akoze jedno, kedze polovicu roka pouzivam k preprave do zamestnania bike, obcas bus, akurat v zime som odkazany na mhd a tiez mi nerobi problem sa prejst od zastavky do ciela mojej cesty aj 10 - 15 minut, takze pouzijem spoj priblizne rovnakeho smeru (akoby som mal cakat dlho na zastavke) a prejdem sa. Dakujem.
Denno-denne som toho svedkom, ako ňou cestujú davy študentov od Tajovského na Ďumbiersku. Dokonca silný dopyt spôsobil pridanie 4 nových spojov od 15.11.2008, aby dopoludnia jazdili aspoň 1x/hodinu.
Ešte k tomu VÚD. Je zaujímavé, že sa vyhýbajú akejkoľvek duplicity, snažia sa aby nikde nešlo viac ako 1 linka, ale nemajú problém navrhnúť paralelnú expresnú A-bus linku popri trolejbuse č. 3 a navyše v trase, kde ten dopyt nie je zďaleka taký výrazný.
k L80 len toľko - zriadená bola asi ako nízkopodlažná kvôli dôchodcom na Uhlisku, ale časom sa jej charakter vyvinul do študentskej linky spájajúcej internáty na Tajovského s fakultou v Sásovej...
Povodny: Navštívil som viac dopravných kancelárií a v každej mi povedali, že nakoľko nie som z Prahy a ešte k tomu cudzinec, tak mi môžu dať iba neprenosný aj keď som bol ochotný poskytnúť fotku a údaje (08 - 10/2008).
Oprava: Navštívil som viac dopravných kancelárií a v každej mi povedali, že nakoľko nie som z Prahy a ešte k tomu cudzinec, tak mi môžu dať iba prenosný aj keď som bol ochotný poskytnúť fotku a údaje (08 - 10/2008). Ano bol tam preklep nakolko pisem rychlo. Ale myli sa kazdy.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.