Ked porovnam nadvaznost MDH na prichody vlakov: v BA ma na Hlavnej stanici caka autobus c. 131, ktoreho odchod je viazany na prichod vlaku a KTORY MA ODVEZIE PRIAMO NA INTERNAT; v ZA musim cakat niekolko minut na "pravidelny interval" a potom si musim vychutnat vyhliadkovu jazdu cez cele mesto.
Ale toto nie je moj hlavny problem, viac ma hneva nemoznost cestovania vlakom o 19:34 z dovodu nefunkcnosti MHD (na nocak cakat a platit odmietam).
Myslim, ze toto uz davnejsie zdovodnoval pan riaditel verejnej MHD urazeneckym tonom, tym, ze ho zeleznice nepozvali na pracovne stretnutie, takze FO.
Ale toto nie je moj hlavny problem, viac ma hneva nemoznost cestovania vlakom o 19:34 z dovodu nefunkcnosti MHD (na nocak cakat a platit odmietam).
Myslim, ze toto uz davnejsie zdovodnoval pan riaditel verejnej MHD urazeneckym tonom, tym, ze ho zeleznice nepozvali na pracovne stretnutie, takze FO.
marek231
Ja som si tiez vsimol ze vcera to az take beznadejné s klbovými trolejbusmi nebolo vsak Juraj?Pripustam aj ja malu chybicku na L3 na ktorej premával solo trolejbus a mal co robit pri preprave este mozno viac cestujucich ako predpisuje jeho kapacita.No chybicka sa nasledne odstránila L13 ktorá isla klbová a tak aj ludia ktorý ostali na Hurbanovej,Policii a Sturovom namestí ju mohli vyuzit.Nesledoval som len L3 a L13 ale vsimol som si aj L14 a tam tiez premaval klbový trolejbus..Takze vcera pohodka!
Inak co sa týka tych futbalov tak to uz nebude az take hrozne, lebo uz nasledujuci zapas sa hrá o 17:30.Takze riziko zmeskania posledneho spoje nebude hrozit...