Reply on: Jakub #8855:
Jakub, myslim, ze aspon aka - taka odpoved sa da najst v clanku z 10. augusta 2006: http://mesto.sk/prispevky_velke/zilina/dpmzzvysilvprvom1155195960.phtmlSamozrejme, ze fundovana odpoved aj s nejakym podrobnejsim rozpisom hoci aj na tomto fore by mohla povedat viac.
simkoslav
Cena neobmedzeného lístka by sa mala priblížiť k cene určenej na základe toho, koľko cestujúci priemerne za danú dobu precestujú. Nikto necestuje MHD zbytočne, len preto, aby sa z nudy vozil hore-dolu. A ak aj, tak je to možno 1% bláznov. Skôr si myslím, že cestujúcich by v MHD pribudlo vďaka jednoduchosti systému.