Vďaka tomu, že kol. simkoslav poslal nejaké podklady, boli CP L3 a 13 prepracované. Znova môžete "ňúrať" a haľadať chyby. Budem povďačný. Ja sám už mám z tých CP totiž bodky pred očami (to je tak, keď človek po príchode z práce od robenia CP doma relaxuje prepisovaním CP :-D)
URBINO
vsetky budovy budu poprepajane a tvoria jeden komplex,ale opat mas pravdu,vozickar sa dostane do budovy najskor cez garaz rektora,pivnicu a nasledne sa vyvezie vytahom
jedine wc? asi je zial taka norma na pocet poschodi,ludi atd.
zavory?vies niektori studenti by najradsej isli na skusku aj s autom
bordel?to hadam nie,ved ako by u nas potom vystudoval ako Juraj napisal:fuzaty bicyglista? ?