Vďaka tomu, že kol. simkoslav poslal nejaké podklady, boli CP L3 a 13 prepracované. Znova môžete "ňúrať" a haľadať chyby. Budem povďačný. Ja sám už mám z tých CP totiž bodky pred očami (to je tak, keď človek po príchode z práce od robenia CP doma relaxuje prepisovaním CP :-D)
marek
je niekde na nete vyhlaska, pripadne zakon/ nariadenie ako ma vyzerat CP pre mhd /primestsku a dialkovu dopravu?