Reply on: marek #8658:
Mas pravdu. Nemuseli. Ale po polrocnych skusenostiach chceli. Na Skolaku sa nevozili z Hajika uz iba ziaci ale cela verejnost, tak bolo lepsie to oznacit ako linku a dat CP na zastavky. Zistil sa pocet cestujucich medzi HA a ZU a primerane tomu sa L1 pridala i tam. Podobne medzi Vl-Cyr.a Metoda a ZU. A podobne medzi Solinkami a Carrefourom. Tak.
A L1 je fajnšmejkrovka sama o sebe ?
marek
Aj L13 mas zle napisanu v CP.
Ak si dobre pamatam, odchody o 7hodine su od stanice pocas skolr. roka takto:
7:04 14 24 29 39 44 54 alebo tak nejak....
Oprav to, lebo ja na tvojich CP poriadkcoh z imhd fungujem uz par rokov...