Reply on: marek #8658:
Mas pravdu. Nemuseli. Ale po polrocnych skusenostiach chceli. Na Skolaku sa nevozili z Hajika uz iba ziaci ale cela verejnost, tak bolo lepsie to oznacit ako linku a dat CP na zastavky. Zistil sa pocet cestujucich medzi HA a ZU a primerane tomu sa L1 pridala i tam. Podobne medzi Vl-Cyr.a Metoda a ZU. A podobne medzi Solinkami a Carrefourom. Tak.
A L1 je fajnšmejkrovka sama o sebe ?
Juraj
- skolske spoje, ktore chodia ku plavarni, a na Postovu ku spec.skole
- aby sa aj Solinkari mohli dostat ku Carrefouru
V tomto roku vysli financne prostriedky len na 9 klbovych trolenbusov. Nabuduce.