Reply on: tr3mp #277:
tak to bolo asi ono, aj ked sedadla si nepamatam
a dalsia zvlastnost toho busu bol natiahnuty spagat nad oknami, ktory sluzil namiesto tlacidiel "Znamenie vodicovi"
a dalsia zvlastnost toho busu bol natiahnuty spagat nad oknami, ktory sluzil namiesto tlacidiel "Znamenie vodicovi"
...kedysi jazdil v Ziline (cca 10 r. dozadu) taky zvlastny cerveny klbovy autobus (znacku neviem, ale vyzeral ako krizenec elektricky a ikarusu
). zazil som ho na linke ZA - KNM (to tam uz tusim ale MHD zo ZA nejazdila). vie mi niekto povedat co bol zac ten autobus?
Na sto percent prídem už deň vopred a po prvý raz využijem celých 24 hodín platnosti TCL. Na východ sa "východniarska tlupa" zberá v utorok 6.7. s R 611 Považan s odchodom zo Žiliny o 18:40. Preto sa do Žiliny dostavím tak, aby som si mohol TCL vypísať na maximálne využitie, t.j. od 5.7. 12:30.
): Aké budú nové intervaly liniek č. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 15 a 16 od 6.7.? Lebo pokiaľ mi je známe, doprava napr. na L4 a 5 mala byť redukovaná a intervaly na L7/17, keď bola o nich naposledy reč, ešte neboli definitívne stanovené.
--> ktorá značka busov je najlepšia, má alebo nemá sa meniť rozchod, návrhy linkového vedenia električiek, kvalita trolejového vedenia a koľajových tratí, fiškálna decentralizácia, letisko, hádky m@rtin vs. J vs. S499.1023.... poznáme
TeBeCe