Reply on: Adrian2 #16243:
Vieš, vo mne je jeden problem, že si to jednoducho nechcem pripušťať. Viem, že situacia sa začína tak trochu stavať čoraz važnejšou. Vozidla su na tom biedne a chce to začať pracovať na zlepšení. Aj pre mna už začína byť pohodlnejšie ked pride na zastavku nový autobus v ktorom sa vezie pohodlnejšie. Ale nie preto, že trolejbusy tak pohodlne byť nevedia. TO NIE JE NIK V ŽILINE, KTO BY SA K TOMUTO DOKAZAL VYJADRIŤ? ČO ĎALEJ? DOKEDY? A AKO?kubik : na tvoje Volvo alebo Van-Hool z vysoka...vieš čo. Pre Žilinu by teraz stačilo až nadmieru 25 TR.
toso0077