Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: marek #16188:
prečítaj si ešte raz správu zo "14. zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Žiline". Poslanci čosi schválili ale nie je tam dátum, dokedy to musí byť. Možno tak o 2-3 roky!
s nadejou, ze uvidim novy oznacnik som sa presiel na zast. bernolakova. bol tam stary oznacnik... kedy sa zacnu pouzivat tie nove?

ale aspon zast. M.R.Stefanika vyzera k svetu. Vie niekto, ktora bude dalsia s kasselskym obrubnikom?

kruhac pri Vahostave este nie je dokonceny... odhadujem cca 3,4 tyzdne. planuje sa opat zaviest linka 26 cez nove spojenie do priem.zony?

planuje niekto aktualizovat novu schemu liniek MHD k 1.9.2008 tu na stranke?
ked chýbajú 3 trolejbusy tak MHD nemá čo pustiť do premávky???no pekne
Reply on: J-T4 #16185:
nakolko 3 kratke chybaju /211, 214, 222/ ine riesenie ani nieje
Kratke sa uz asi rozpadli niektore ?
(vcera pred 17:00 som tiez siel klbakom 232 - taky pomaly taxik)
Na linke 5 jazdia (od)dnes kĺbové trolejbusy.
VLADIMÍR

Prosím ťa, mam zaujem ti posielať fotky vozidiel MHD v Žiline s rôznymi temami. Ked ich mam čo mam urobiť, aby si ich ty zaradil na stranku?
Reply on: Maykl #16180:
Ty, uz len jeden nepatrny detail domysli - aby to nebolo stratove a mozno sa niekto v dpmz na tych par korun zisku ulakomi (ked uz sa rozbehli dalsie usporne opatrenia)...
Reply on: Solider #16176:
A ty si sa uz, PriMociBezVytahuVICeckuNaSekcove, uz viezol niekedy v zivote trolejbusom Solaris Trollino, ze mas taky bohorovny prehlad?
ma napadla taka zaujimava myslienka o zriadeni obcasnej autobusovej linky ? Spojenie Ziliny s Vodnym dielom Zilina, kam chodi coraz viac ludi (a to ze prichadzaju autami asi tiez o niecom vypoveda). Mohla by byt pre inlinistov (korculiarov) ale aj mamicky s kocikmi by ju mohli vyuzit na prechadzky. Taky 60minutovy interval by jej kludne stacil (od 12:00 do 20:00 aspon cez vikendy a letne prazdniny) a s trasou Hajik-Zavodie-Hliny-Solinky-Velky Diel-Vlcince (cez Matice Slovenskej) na vodne dielo az po obratisko pred Mojsom. V smere na vodne dielo by bol mozny len nastup a pri ceste spet len vystup. Vystupit po trase tam a nastupit po trase spet by sa pripadne dalo aj v lesoparku.
Ako problem vidim kopirovanie trasy L7 (sice jej 120minutovy interval, ehm) ale tak ako napad pre vyuzitie nizkopodlaznych strojov by to mohlo byt. ?
Co myslite? samozrejme vyuzitelnost pocas skaredeho pocasia je asi nulova, to by sa muselo nejako doriesit. (samotna definicia "skarede pocasie" by bol asi problem).
Dnes som cestoval trolejbusom. Z vnútorného displeja som sa dozvedel zaujímavé veci. Podľa displeja je dnes „jeden september“. Tiež že môžem prestúpiť na linku č. 1. To že dnes nejazdí tam už napísané nebolo. A vraj môžem prestúpiť aj na linku č. 2 ktorá už neexistuje. Toľko dôležitých informácií za iba 17 korún. To je skoro zadarmo ? ?
Reply on: Andres28 #16177:
sa opovazujes spochybnovat rozhodnutie pana riaditela? vsak sa pozri v kolkych odvetviach uz pracoval (www.orsk.sk bude napomocny)... on vie co robi.. tak ako to vedel v kazdej spolocnosti kde posobil.. skoda len ze vsade velmi kratko... ale ak niekto dokaze pozdvihnut spolocnost za tak kratku dobu... klobuk dole... este keby to vsetko bola pravda...
Reply on: marek231 #16174:
Veď treba ´´obnovovať´´ vozový park a Ing.Gubala našiel najlepšie možné riešenie, t.j. ´´nové´´ vozy za málo peňazí. Len uvidíme, koľko takáto taktika vydrží. Nový trolejbus som okomentoval slovom Jééééj leen zo zúfalstva. ?
Reply on: marek231 #16175:
Veď sa doťahuj za slovíčka. A mistr Iveco (to môžem povedať?) fan, mal si nejaké skúsenosti so Solarisom, alebo súdiš len podľa toho, že ich viacero vďaka odfláknutej údržbe vyhorelo? Nemyslím práve na riadenie, neriadil som ho ani ja, ale dosť som si v ňom odjazdil ako cestujúci a pokiaľ do toho zarátam aj pozitívne ohlasy od vodičov priestorný interiér tak z trojice SOR - Iveco je jednoznačne najlepší.

Ohľadom 24 a 25 Tr - tie si tiež videl asi len na obrázkoch, čo?
Reply on: Solider #16164:
Môj názor a to prečo mam najbližšie k IRISBUSu su opodstatnené. SOR a Solaris ... no tak to potom asi ty nevieš čo je dobre. A Karosa? Skus viac študovať. Ale ako povedal ADRIAN2...Karosa bola. Teraz je IRISBUS IVECO. Neviem kedy to niektorý pochopia, že po Karose ostali už len dosluhujuce vozidla vo vozových parkoch...
Reply on: Andres28 #16169:
To je neskutočné? Jeeej....mame další vrak v Žiline...bomba. Nam na vlakoch chodia vraky, do Prešova krasne novučke 24Tr a 25Tr. Ma ide roztrhnuť ?
Reply on: petter #16172:
Nič nie je nemožné a kedže má tošo okolo 15rokov, tak ten konkurz po jeho vyštudovaní je možný (ak nebude 16 rokov harmaniáda)
Reply on: Andres28 #16170:
konkurz????? v Žiline????? ha, ha, ha...
ja to píšem z podhľadu cestujúceho ..musí ho to potešiť keď sa pozrie a na boku neje nič ani len plastová tabula...tak čo ma robiť... utekať dopredu aby sa pozrel na predný displej???? nezabudne ja som len neviny okolo idúci ,,,cestujúci MHD premena zamňa buď aj vodič mne je to jedno Andreas28 ? ☠
Reply on: toso0077 #16168:
Prepáč za výraz, ale zrejme si dementný. Rozoberáš tu hovadiny najhrubšieho zrna(t.j. ´´Kde sú moje bočné displejky´´ a pod.) A keď chceš niečo zmeniť , vyštuduj management a prihlás sa do konkurzu na riaditeľa DPMŽ ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.