1. chápem že autobusy sú pridelene na určité linky... pravé preto sa čudujem prečo 09 je na linke 24
2. bočný displej na 23 je preč už veľmi dlho,,, reklamácia tak dlho netrvá ..sorry pravé som si uvedomil že som na Slovensku ,tak nič
2. bočný displej na 23 je preč už veľmi dlho,,, reklamácia tak dlho netrvá ..sorry pravé som si uvedomil že som na Slovensku ,tak nič
Andres28