Na bôrickej ceste a hned za mostom smerom na Solinky ale aj do centra musí byť výjazd spopod mosta velmi opatrný. V tzv. "oblukoch" tam dostavaju zberače zabrať ak tam vodič trolejbusu vpali ako formula.
Vypravovanie solovozidiel je vo sviatok a víkend už uplne bežne. Na L4/14 su klbové vozidlá. To, či už aj mimo špičky musia ludia stať isto tento fakt nezmení. Tu sa pozera na ine hodnoty.
Vypravovanie solovozidiel je vo sviatok a víkend už uplne bežne. Na L4/14 su klbové vozidlá. To, či už aj mimo špičky musia ludia stať isto tento fakt nezmení. Tu sa pozera na ine hodnoty.
marek231
Ja teda skutočne neviem čo sa deje v Žiline s obnovou vozidloveh parku. Ale začínam mať toho plne zuby.
Bratislava vyhlásila tender na kupu 400 nových autobusov. Toto je páni obnova. Viem, že stav vozidiel tam je diskutabilný, ale prajem to IRISBUSU. A tu je problem kupiť 3-4 nové trolejbusy ročne. Nie je penazí? A kde na to beru ine MHD?