Pri jazde trolejbusom napr. dolu z VD cítim, s ktorými zubmi mám ísť k zubárov, teda zubná prehliadka za 14Sk ? . Naozaj, rýchlejšia jazda t-busom je pre cestujúceho utrpenie, takže dávam prednosť ´´pešibusu´´ alebo byciklu(z Vlčiniec som v Závodí za 13minút byciklom, za min.30minút t-busom plus cesta zo zastávky. ?
VLK
A rýchlosť? Pohybovať sa L3 po bôriku 30 km/h tiež nie je žúžo, to isté na obvodovej, predmestskej atď. atď. Nehovorím, že sa má jazdiť bláznivo a porušovať predpisy, ja som jazdil v rámci rýchlostných limitov a podmienok komunikácie a to večer je medzi zastávkami 1 min. a j s nástupom cestujúcich (MHD BA - L50 napr. na Ružinovskej).