Pri jazde trolejbusom napr. dolu z VD cítim, s ktorými zubmi mám ísť k zubárov, teda zubná prehliadka za 14Sk ? . Naozaj, rýchlejšia jazda t-busom je pre cestujúceho utrpenie, takže dávam prednosť ´´pešibusu´´ alebo byciklu(z Vlčiniec som v Závodí za 13minút byciklom, za min.30minút t-busom plus cesta zo zastávky. ?
Vladimír
Samozrejme aj v samotnom znení otázky je prizvukované, že reč je o žilinských trolejbusoch (nie trolejbusoch ako takých), pretože sa iste zhodneme, že kvalita konštrukcie trolejového vedenia je v rôznych mestách SR a sveta rôzna a aj laik si môže všimnúť nápadné rozdiely v prejazdových rýchlostiach - zatiaľ čo v jednom meste sa jazdí po výhybkách striktne max. 15 km/h, v inom ani 40 km/h nie je veľa.
Ešte malé P.S. k poslednému odstavcu. My si vykáme? Ja som v zásade prístupný jednému aj druhému, len aby som vedel