Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Dokumenty k zastupiteľstvu si už môžete stiahnuť z tejto stránky: http://www.zilina.sk/mesto-zilina-samosprava-dokumenty-mz-dokumenty-k-programu-mz ?
Reply on: marek231 #15907:
veru, na hovadinu ani nereagujme. Žiline trolejovú sieť závidí hádam každé mesto (možno až na PO ? ).

Takže z trocha iného súdka: kedy asi pribudne nejaký nový voz do vozovna Kvačalova? ?
Reply on: Adris1912 #15903:
Tebe muselo po tej hlave niečo prejst alebo si sa do nej riadne buchol...Ak mienis písať takéto bludy tak radsej emigruj. Kompletné zatrolejovanie mesta, 45 trolejbusov ako nosný prvok MHD v Žiline...čo si mysliš že to nahradí? Nemame na trolejbus a kto kupi 45 autobusov a z toho 30 klbových? Normalne sa sam čudujem že som vôbec na taký príspevok reagoval...ale to sa asi ani neda nereagovat.
Reply on: irizar #15904:
mozno dalsi z expertov zo SAD Zvolen...
Reply on: Adris1912 #15903:
likvidacia trolejbusov...ale inac si zdravy?!
Adris: Jasne, a likvidacia siete za niekolko sto milionov korun po par rokoch pouzivania a masovy nakup novych busov, to je ekonomicke jak svina, o stupajucich cenach ropy ani nehovoriac... Dalsi 15rocny expert na vsetko?
Nech zrušia cele trolejbusy a hotovo.....aj tak su neekonomicke...aby to nebolo neekonomicke mali začat s obnovou vozoveho parku asi pred 4-5 rokmi...a nebol by ani problem s nedostatkom trolejbusov...aj ked bola snaha za minuleho primatora o nakup 4NP trolejbusov...nuž ale boli volby tak sa nič nekonalo,iba 4 stare 15tr-ky....
Reply on: URBINO #15900:
Otázka je, či mal papiere jeho kolega z opačnej zmeny (za predpokladu, že to nebola delená).
Reply on: URBINO #15900:
To uz teda neviem ale ak teda ma papiere na trolejbus tak prečo na autobuse? Či bolo nakladne vypravit šoféra na Kvačalovu a s trolejbusom do mesta alebo sedel v autobuse tak isiel? Nedostatok vodičov je už dlhodobým problemom....no neviem ako to teda je...
Reply on: tux #15899:
no neviem,neviem vcerajsi vodic na citelise 118 pokial viem papiere na trolejbus ma.
Reply on: marek231 #15898:
nie nie... chybaju vodici na trolejbusy... cez vikend je vozov dost... resp. dlhych pojazdych vozov je dost... v lete je vsak problem s nedostatkom vodicov...
Cez víkend bola na L6 nasadena B 932 -jka a jej čiselko neviem a včera, teda v pondelok, na L4 resp. L14 nam jazdil Citelis 18M č. 118. Asi nam chýbaju trolejbusy. A čo sa čudujeme .. však? Ved prakticky tieto prispevky už budu v blizkej buducnosti normalne a bežne.
Mňa zas zaujalo, čo taká "rekonštrukcia označníkov" obnáša. Natretie novou farbou? Nejaká modernizácia (dosadenie plexiskla)? Vie niekto?
Reply on: Mongolec #15895:
Zaujímavé info. ?

Ale, že rekonštrukciu označníkov preberá aj MsZ, tak to teda čumím.
V pondelok 11. augusta 2008 sa uskutoční 14. zasadnutie MZ. Do pozornosti dávam najmä tieto body:
5. Rekonštrukcia zastávkových označníkov MHD v Žiline
6. Projekt presťahovania autobusovej dopravy z ulice Košická do areálu na ulici Kvačalova
18. Projekt „Progresívne opatrenia pre spoločnosti (firmy) na zvýšenie používania hromadnej dopravy zo strany ich zamestnancov – Benefit“ – Nenávratný finančný príspevok z programu „Intelligent Energy Europe“, oblasť „Energy and Transport – STEER“

Viac sa možno dozvieme v dokumentoch k programu MZ, keď budú prístupné: http://www.zilina.sk/mesto-zilina-samosprava-dokumenty-mz-dokumenty-k-programu-mz

Program je tu: http://www.zilina.sk/index.php?page=ukazoznam&id=191
Trolejbus č. 209 mal dnes nehodu, keď sa pred 8:45 pri príchode na Mostnú z Vlčiniec na L5 zrazil s osobným autom z PB. Poškodenie na trolejbuse je v oblasti zadného kolesa až posledných dverí. Auto malo zničenú ľavú prednú časť.
Reply on: LUK #15892:
Ja pisem o cenach listkov DPMP, nie vseobecne.
Reply on: pete #15884:
na to si kde prišiel? Ceny v € sa zaokrúhľovať nebudú, jediná výminka sú tuším dôchodky a nejaké iné platby štátu občanom a platby občanov štátu.

Podrobnejšie informácie nájdete v nasledovných dokumentoch:
http://www.euro.gov.sk/index.php?ID=1038
Reply on: Papyr #15889:
Tak ale, zasa obdobie 4,5 mesiaca (časť cez prázdniny) si mohol ľahko prehliadnuť.
No čo sa stalo, že cez mesiace jún a júl sa netestoval žiadny autobus?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.