Zdravím Vás...Nejako sme tu začali riešit politiku?
Odbočím a nebudem vôbec rozoberať situaciu primatora teraz a predtým. Co uz stým človek teraz narobí...tak sme si zvolili, tak teraz trpme. A reči o tom, že počkajme do 2010 su len zbytočným odlahčovaním. Doprava v Žiline sa musí spamätať. Ak nie bude to katastrofa.
A k mojmu odbočeniu ... Včera, teda v sobotu 2.8. som uzrel aj jeden z tých milejších momentov. Vozidlá Irisbus Iveco Citelis 12M, č. 22 a 23 boli vypravené na SVADOBNÉ JAZDY. Citelis 23 viezol svadobčanov zo Soliniek od Drevenej kravy a 22 bola zachytena na Vlčincoch. Popri naškrobených svadobčanoch to krasne svedčalo aj vyblískaným Citelisom s krásnymi stuhami s nápisom na el. transparente "svadobná jazda". Škoda, že som pre nedostatok času nedokazal ani na chvílu zapnuť moj foťačik a odfotiť aspon jednu fotku...
Odbočím a nebudem vôbec rozoberať situaciu primatora teraz a predtým. Co uz stým človek teraz narobí...tak sme si zvolili, tak teraz trpme. A reči o tom, že počkajme do 2010 su len zbytočným odlahčovaním. Doprava v Žiline sa musí spamätať. Ak nie bude to katastrofa.
A k mojmu odbočeniu ... Včera, teda v sobotu 2.8. som uzrel aj jeden z tých milejších momentov. Vozidlá Irisbus Iveco Citelis 12M, č. 22 a 23 boli vypravené na SVADOBNÉ JAZDY. Citelis 23 viezol svadobčanov zo Soliniek od Drevenej kravy a 22 bola zachytena na Vlčincoch. Popri naškrobených svadobčanoch to krasne svedčalo aj vyblískaným Citelisom s krásnymi stuhami s nápisom na el. transparente "svadobná jazda". Škoda, že som pre nedostatok času nedokazal ani na chvílu zapnuť moj foťačik a odfotiť aspon jednu fotku...