Toso, naozaj je hlúposť KRADNÚŤ fotografie, ak by si sa valca a iných opýtal, možno by ti ich dovolili skopírovať, ale toto sa nemá! Vieš , existuje niečo ako COPYRIGHT ? .
A k veci, na zastávke Kvačalová bol namontovaný automat na cestovné lístky, ale komu bude slúžiť? ?
A k veci, na zastávke Kvačalová bol namontovaný automat na cestovné lístky, ale komu bude slúžiť? ?
Valec
Komu by ten automat slúžil, predsa cestujúcim. ?