Reply on: Vladimír #158:
No, môžem, čoby nie
Ale to už by chcelo potom aj nejaký špeciálnejší dôvod, nejakú prídavnú akciu k samotnému otvoreniu, nech sa mi oplatí brať voľno.
Ale to už by chcelo potom aj nejaký špeciálnejší dôvod, nejakú prídavnú akciu k samotnému otvoreniu, nech sa mi oplatí brať voľno.
Pracovný deň ...
Potom som obdivoval tiché 15Tr, ktoré nehučali ako tie bratislavské. (Asi kvôli inej náprave)
A ako zvláštnosť oproti rodnej Bratislave som vnímal časté revízie cestovných lístkov, ktoré zotrvali doteraz.
Ale ešte sa rozhodnem.
Vladimír