Reply on: milan005 #13821:
Kamaráde, spoje navyše budú na L16 (!!!) a nie na L6. 16-tka ku Carrefouru ani na Vlky nejazdí 
Re #13823 M:
ad 4.: Záleží od toho, či dané vozidlo má k dispozícii zvukový súbor pre danú zastávku alebo nie. Pravdou je, že asi väčšina nemá. O to viac poteší, keď sa človek vezie v trolejbuse, ktorý tú zastávku vyhlási. Ja som minule také šťastie mal
Vladimír