Reply on: milan005 #12963:
vsetky diskusie na temu noveho linkoveho vedenia SU BEZPREDMETNE.. linkove vedenie navrhovane DPMZ uz bolo v PLNOM ROZSAHU SCHVALENE... caka sa uz len na definitivne vyhotovenie sablon (niekedy +- 20.9.)* sami vidite efekt celej "diskusnej masinerie", ktorou DPMZ chcel silou mocou v ludoch vytvorit obraz, ze "komunikuju s verejnostou"...
Juraj