Reply on: Juraj #12659:
je to pravda, ze priplacas...ale preco sa to nemeni? Napriklad v Bratislave sa uz peknych par rokov za prestup napriklad nepriplaca... ?
Až donedávna čelila nitrianska MHD doslova likvidačným pokusom zo strany niektorých politických kruhov. A preto to tam aj tak vyzerá (vyzeralo).
Papyr