Reply on: Juraj #12004:
Aj ja sa pripájam a ďakujem Jozefovi za podrobné skontrolovanie Dejín MHD v Žiline 1949 - 1966, ktoré som spracoval z archívov ako odbornú prácu... Vladimír: ...a touto cestou by som sa chcel nenápadne opýtať, či by sme históriu /zatiaľ síce do 1966-teho/ v nejakej podobe nepridali aj na za.imhd.sk? ?
diky moc
MatusZA
Mám skúsenosť aj z cesty na L6 (chodila ešte vtedy na Vlčince). Šofér sa tiež pozabudol a tak strhol tyčky. Tiež že nevynašli perpetuum mobile. ?