Dosť často sa tu objavuje slovo vzdelanie a odbornosť.
1. Každý môže mať svoj názor na MHD v žiline a nemusí mať žiadne vzdelanie a žiadnu odbornosť. Je to Jeho názor.
2. Keď sa hovorí o tom že problémy dopravy riešia odborníci tak by sa malo povedať aj to že sú to "politicky vhodní odborníci". A podľa toho aj tie ich riešenia často dopadnú na "politicky nevhodných cestujúcich".
1. Každý môže mať svoj názor na MHD v žiline a nemusí mať žiadne vzdelanie a žiadnu odbornosť. Je to Jeho názor.
2. Keď sa hovorí o tom že problémy dopravy riešia odborníci tak by sa malo povedať aj to že sú to "politicky vhodní odborníci". A podľa toho aj tie ich riešenia často dopadnú na "politicky nevhodných cestujúcich".
marek231
Nikto nehovori ze problem podla teba adekvatny pre toto forum tu nemôzeme riesit ale prestup cestujucich na ine linky hadam nie je problemom v ziadnej MHD na Slovensku. Ludia nemôzu chciet aby MHD pracovala tak ako oni kricia pricom vykrikuju hlavne ty ktorych vzdelanie a poznatky nie su na to adekvatne (co prosim neber osobne).Treba hladat alternativi. Vsetci vieme ze pocet cestujucich klesa ale to ze sa ludom nechce prestupit....to nie je o DPMZ.
Väčšina cestujucich ma pri NKTD problem ze musi prestupit a platit za dve jazdy aby sa dostali do ciela. To ak nahodu sa presadi prestupna tarifa v ZA sa zmierni aspon to ze cestujuci stihne sa dvomi spojmi presunut na miesto za jeden casovo obmedzeny listok...To ze bude musiet prestupit je jeho lenivost...