Reply on: simkoslav #10062:
Áno, je to dobrý nápad. Dúfam, že budú aj vozidlá označené a označovače CL vypnuté, aby to nedopadlo ako posledný "deň bez áut" v BA, kde takmer nikto nevedel, že na jednej trase električiek netreba platiť a aj označovače veselo fungovali ?
Jozef
O prezentácii turistických autobusov z Karosy v areáli DPMŽ na Košickej a Vrátnej, ktorú tu nedávno spomínal Juraj, sa tiež píše v Žilinskom večerníku: "Päť nových autobusov Karosa predstavili minulý utorok zástupcom dopravy a zákazníkom v Žiline. Arway, Evadys H, Evadys HD, dve verzie Domino, Midys, Proxys a rôzne typy Daily ..."
Viac na stránke: http://www.zilinskyvecernik.sk/archiv/2006/zv_50/zvstr5.pdf