Reply on: koco #3433:
Veru možno...len teda naša TT-099EK jezdí po oprave ďalej...ale ten Bystrický už asi dojazdil...
.. ale tak mozno že sú také začarované
a najviac ma dostalo na úplnom konci "Vo Trnave"
som si pomyslel, že reku igen SADka drágám 
co ja sa vsetko nedozviem
ale v Trnave to budú vždy len predstavy...

koco
pozri nižšie v článku :
http://www.trnavskyhlas.sk/c/6064-investor-noveho-futbaloveho-stadiona-spartaka-riesi-prvy-problem.htm