Reply on: MHD4 #2192:
No kopa C734 bolo vyradených (?), aj pekný miš-maš je teraz v tom ako sa niektoré vozy popresúvali medzi vodičmi. Ako aj jediná C954 TT122BG bola nahradená na linke do Krupej niečim iným, zrejme C954E alebo jeden z tých nových Crosswayov ?
Tanner
Len si zober to ako nastúpil na kandidatúru p. Butko, ktorý nasľuboval hory doly... Okrem autobusov (ktoré sú fakt ironicky povedané pohodlné) sa nesplnilo a ani nesplní nič. Na tieto jeho sľuby najmä skočili aj starší ľudia na dôchodku, ktorí by prijali cestovanie zadarmo, ale to je už šikovnosťou ako oklamať a nalákať si voličov.
Re #2174 jvrabel: To je síce fakt, ale tiež nechápem dôvod prečo u Vás v PN bolo zvýšené cestovné na čipových kartách, teraz sa zrejme neoplatí mať ani tú čipovú kartu s rozdielom 1 cent od lístka v hotovosti.
Dnes je bohužiaľ taká doba, keď sa nevedia nahrabať na svojom piesku musia skúsiť iný cieľ...