Majkl:
Z BB som (alebo bol som).
Re Zastavky na Tulskej- no v tom nevidim az taky problem - spodna sa moze volat "Kyjevske nam", a dalej "Tulska" (nic ine nezostava), "U Kuzmy" (tak nejak sa vola ta krcma na zastavke), "Nad Tuslkou" (alebo "Pod Suchym Vrchom" - alebo co je tam za kopec) ...
S trochou fantazie sa to da vymysliet.
Re autorske prava- pokusate sa o nieco, ked mate nascanovane fotky - napr poziadat vydavatelstvo o suhlas s uverejnenim fotiek na internete?
Schemu liniek (sucasnu) prave kreslim. Dnes sa v praci trochu nudim:) Zajtra to niekomu poslem (alebo do konca tyzdna - nechce sa mi pisat tie cisla, ciary uz mam :))
Z BB som (alebo bol som).
Re Zastavky na Tulskej- no v tom nevidim az taky problem - spodna sa moze volat "Kyjevske nam", a dalej "Tulska" (nic ine nezostava), "U Kuzmy" (tak nejak sa vola ta krcma na zastavke), "Nad Tuslkou" (alebo "Pod Suchym Vrchom" - alebo co je tam za kopec) ...
S trochou fantazie sa to da vymysliet.
Re autorske prava- pokusate sa o nieco, ked mate nascanovane fotky - napr poziadat vydavatelstvo o suhlas s uverejnenim fotiek na internete?
Schemu liniek (sucasnu) prave kreslim. Dnes sa v praci trochu nudim:) Zajtra to niekomu poslem (alebo do konca tyzdna - nechce sa mi pisat tie cisla, ciary uz mam :))

Petik
Este ale chcem 2 veci:
1. Chyba mi klikatko "diskusne forum" v ramecku mhd
2. Cestovne poriadky - neviem ci to tak je v BB, ale v Prahe nizkopodlazne vozy chodia vzdy na tych istych spojoch a tieto su v cestovnom poriadku vyznacene hrubo a ikonkou s vozikom. Myslim ze v BB by sa to tykalo len liniek 24,25,80 - neslo by to? (ale to uz fakt len pre fajnsmekrov)
Pekny den