Vladimír:Prešovské podmienky detailne nepoznám.S Papyrom a s Martykom sme kedysi v hospode empiricky spočítali,že DP Praha by sa čiste ekonomicky vyplatilo zrušiť revízorov,automaty,predajné miesta PCL a jazdiť zadarmo.Ale viedlo by to k morálnej degradácii MHD a k nemožnosti vylúčiť z prepravy nepohodlné osoby. A čo sa týka morálnej roviny,tú môžeš úplne vypustiť,ona sa aj tak úplne vyrovná s tou ekonomickou.Proste jazda načierno musí byť ekonomicky nevýhodná.

Kami
Skutocne neviem co to teda za 15Tr mohol byt za voz. 1526 bola dedukcia, ale obaja krasavci (aj 1508) dnes jazdia. A 1526 sa ani na VP nechysta.